Şahinler Hukuk Bürosu, 1993 yılından bu yana Emekli Askeri Hakim Albay Av. Abdurrahman ŞAHİN yönetiminde Ankara Merkez olmak üzere tüm Türkiye çapında çözüm ortağı bürolar ile beraber kişilere, şirketlere ve kuruluşlara uzmanlık alanlarında avukatlık, hukuki danışmanlık ve arabuluculuk hizmetleri vermektedir.

Şahinler Hukuk Bürosu, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için sürekli bir gelişim ve değişim ile kendini yenilemekte, alanında uzman ve dinamik hukukçu ve danışman kadrosu ile tam bir takım anlayışı içinde, şeffaf, hızlı, etkili ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Şahinler Hukuk Bürosu, şahıslara ve şirketlere hukuki danışmanlık yapmanın yanı sıra; ihtiyaç halinde, akademisyen, sosyal güvenlik uzmanı ve mali müşavirlerden de destek alarak avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte, icra ve iflas ve ceza hukukundan kaynaklı işleri ayrı uzman bir kadro ile yürütmektedir.

Şahinler Hukuk Bürosu, avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verirken; koruyucu ve öngörülü yaklaşım ile sağlıklı çözüm yollarının benimsenmesi, eksik ve hatalı uygulamaların düzeltilerek ihtilafların doğmadan engellenmesi, doğmuş ihtilafların çözümünde ise uzlaşma kültürünün yerleşmesi gayretinde olan bir hukuk bürosudur.